czwartek, 08 grudzień 2016 12:18

Bądź zdrowy z Fitway!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zespół Fitway dba o to, aby dieta od momentu rozpoczęcia kojarzyła się tylko z przyjemnością. Poprzez bardzo urozmaicone menu chcemy ukazać naszym klientom bogactwo potraw, produktów żywieniowych oraz przypraw, które mogą wzbogacić dietę. Naszym celem jest przekonać Cię, że wcale nie musisz rezygnować z ulubionych smaków.

  1. Dbamy o zdrowe, bezpieczne i skuteczne odchudzanie, dlatego korzystamy z norm ustalonych przez IŻŻ (Instytut Żywności I Żywienia).

  2. Zdrowe sposoby obróbki termicznej stosowane przez naszych kucharzy to: wolne gotowanie próżniowe metodą suse-vide, gotowanie w małej ilości wody, na parze, pieczenie w piecu konwekcyjnym, w folii, rękawie spożywczym lub w szybkowarze.

  3. W diecie znajdują się produkty ze wszystkich grup żywności, to znaczy białka, węglowodany i tłuszcze. Zasada urozmaicenia powinna dotyczyć wszystkich posiłków, inaczej może prowadzić do niedoborów żywieniowych.

  4. Nasza dieta jest bogata w błonnik, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania jelit, co ma znamienny wpływ na nasze zdrowie i zdolność usuwania toksyn z organizmu. Nasza dieta jest bogata w takie produkty jak kasza gryczana, jaglana, chleb żytni razowy, graham, mąkę z pełnego przemiału, płatki owsiane, otręby pszenne, warzywa i owoce.

  5. Nasza dieta zawiera w dziennym zestawie ok. 500g owoców i warzyw (niewielkie wahania w zależności od kaloryczności diety).

  6. Dla utrzymania prawidłowej masy ciała niezbędna jest odpowiednia podaż wapnia, dlatego każdego dnia w naszej diecie znajdą Państwo produkty bogate w ten pierwiastek tj. mleko, jogurt naturalny, kefir, twaróg, ser żółty, brokuł, suszone owoce.

  7. Dla utrzymania zgrabnej sylwetki niezbędna jest również odpowiednia podaż białka, które przyspiesza metabolizm. W naszej diecie znajdują się chude mięso, drób, jaja, chudy nabiał, nasiona roślin strączkowych, kiełki zbóż, zarodki pszenne.

Czytany 44144 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 grudzień 2016 08:08
Więcej w tej kategorii: Sous Vide »