Jak to działa?

1

Ustalenie diety

 

Wybierz jeden spośród naszych programów dietetycznych i wskaż nam cel jaki chcesz osiągnąć. Pomożemy Ci schudnąć, przytyć lub zadbać o zdrowie. Następnie wypełnij kwestionariusz przygotowany przez naszego dietetyka. Pozwoli nam to  przygotować konsultację, obejmującą: indywidualny plan Twojej diety, zalecenia żywieniowe oraz te, dotyczące stylu życia. Na podstawie konsultacji dietetyk określi: czy Twoja aktualna masa ciała jest prawidłowa, ile kalorii powinna zawierać Twoja dieta i każdy posiłek w ciągu dnia, abyś osiągnął oczekiwaną wagę ciała. Konsultacja przebiega w wygodny, elektroniczny sposób. Nie musisz więc tracić czasu na osobiste wizyty w gabinecie. Wybierając odpowiednią opcję w kwestionariuszu zamówienia, możesz dopasować jadłospis do swoich indywidualnych preferencji smakowych, wykluczając z niego nielubiane produkty.

2

Przygotowanie posiłków

 

Przygotowanie posiłków dietetycznych catering Fitway Poznań

W oparciu o Twoją dietę przygotujemy całodniowy zestaw posiłków ze świeżych, nieprzetworzonych produktów bez użycia konserwantów i wzmacniaczy smaku, z użyciem minimalnej ilości soli. Nasi kucharze stosują odpowiednie metody obróbki termicznej tak, aby dania były niskokaloryczne i nie traciły wartości odżywczych. Posiłki dostarczane są w plastikowych, szczelnie zgrzanych opakowaniach, przystosowanych do odgrzewania w kuchence mikrofalowej, co zapewnia wygodę i higienę. Każdy z 5 posiłków jest osobno zapakowany i opisany. Dodatkowo cały zestaw może być zapakowany w torbę izotermiczną, którą wypożyczamy do Twojej dyspozycji, aby zapewnić najwyższą jakość naszych posiłków.

3

Dostawy

 

Gotowy zestaw dzienny dostarczamy codziennie rano lub wieczorem . Godziny oraz adres dostaw ustalamy indywidualnie.
Jeżeli zdecydujesz się na catering przez cały tydzień, zestaw niedzielny i sobotni dostarczymy razem w piątek w godzinach: 18 - 22, by nie dezorganizować weekendu. W przypadku umów na dwa tygodnie lub dłużej istnieje możliwość zawieszenia dostaw (informując nas mailowo, min dzień wcześniej do godz. 7:00). Wówczas umowa zostaje automatycznie przedłużona o odpowiednią  ilość dni. Możemy również przygotować zestawy na dwa, abyś nie musiał rezygnować z diety np. podczas podróży służbowej.

4

Opieka dietetyka

 

Porady dietetyka Fitway Catering poznań

Podczas trwania diety, trwającej miesiąc lub dłużej, otrzymasz, bezpłatną opiekę dyplomowanego dietetyka klinicznego, obejmującą: konsultacje, kontrolę efektów, modyfikowanie kaloryczności posiłków oraz dodatkowe porady dotyczące odżywiania, które przyspieszą metabolizm, wspomogą proces odchudzania i modelowania sylwetki.

Jeśli chcesz przekonać się, czy catering dietetyczny jest dla Ciebie zamów 1 dzień próbny w niższej cenie - skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły dostawy
Kontakt

Masz pytania? Zajrzyj tu:
FAQ - najczęściej zadawane pytania