maleZdrowe posiłki pod twoje drzwi 

Catering dietetyczny Komorniki

Catering dietetyczny z 11-letnim doświadczeniem z Poznania dostępny jest już także w miejscowości Komorniki. Dzięki temu jej mieszkańcy mogą osiągnąć upragniony cel - schudnąć, przytyć lub po prostu zdrowo się odżywiać - bez gotowania, liczenia kalorii, bez wysiłku! Sprawdź naszą ofertę i zamów catering dietetyczny w pudełkach z dowozem pod drzwi.

Jaki catering dietetyczny wybrać?

Zastanawiasz się, jaki catering dietetyczny wybrać? Chcesz poprawić swój stan zdrowia, a może sylwetkę? By wybrać dla siebie najlepszy catering dietetyczny sprecyzuj swój cel. Dzięki temu łatwiej będzie ci dopasować dietę. Następnie określ ewentualne specjalne potrzeby - takie, jak nietolarncej, uczuelnia czy po prostu preferencje smakowe. Dieta Fitway pozwala na bardzo dobre sprecyzowanie swoich posiłków. Zdrowe odżywianie to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu. Każdego dnia powinniśmy dostarczać sobie najważniejszych składników mineralnych i witamin. Samodzielne przygotowanie zdrowych posiłków jest trudne, wymaga wiedzy i czasu. Proces ten możemy oddać w ręce specjalistów z Fitway, by cieszyć się zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami zaplanowanymi przez doświadczonych dietetyków. Catering dietetyczny już dawno przestał być „fanaberią” (a może nigdy nie był?). Dziś coraz więcej osób decyduje się na taką formę odżywiania by cieszyć się dobrą formą i zdrowiem. Dieta pudełkowa to nie tylko rozwiązanie dla sportowców czy osób dbających o sylwetkę. Nie chcesz się odchudzać? Nie ma problemu! Fitway oferuje konsultacje z dietetykiem, który doradzi jaka kaloryczność diety będzie najlepsza dla Ciebie. Możesz wybrać dietę, która zapewni optymalną liczbę kalorii, a będzie po prostu zdrowszą alternatywą dla domowego gotowania.

Lokalny catering dietetyczny Komorniki

Zdrowe odżywanie to także odżywianie eko. Jedzenie lokalnych produktów zmniejsza nasz codzienny negatywny wpływ na środowisko. Firma Fitway pochodzi z Poznania i działa wyłącznie lokalnie. Swój catering dietetyczny dostarcza do Poznania oraz okolicznych miejscowości, takich jak: Komorniki, Swarzędz, Suchy Las i Luboń. Fitway kupuje, gotuje oraz dostarcza lokalnie. Zmagasz się z nietolerancjami pokarmowymi? Chorujesz na cukrzycę? A może zdecydowałeś o przejściu na dietę wege lub wegańską? Nie ma problemu! Fitway ugotuje dla Ciebie takie posiłki, jakie chcesz! Dodatkowo pamiętaj, że wybierasz nie tylko liczbę kalorii oraz dietę, ale możesz wskazać poszczególne produkty, których po prostu nie lubisz! Fitway to dieta pudełkowa spersonalizowana, byś jadł tak, jak lubisz! Pamiętacie hasło reklamowe „głodny nie jesteś sobą”? To prawda, dlatego tak ważne są zbilansowane posiłki. Przygotowanie 5 posiłków każdego dnia może być nie lada wyzwaniem. Nasi dostawcy przywiozą Ci posiłki na cały dzień, które są gotowe do spożycia lub wystarczy je tylko odgrzać.

Jaki catering dietetyczny wybrać?

Mieszkańcy podpoznańskiej miejscowości Komorniki mają możliwość wyboru spośród 12 zestawów dietetycznych oraz detoksu sokowego. Wszystkie oferowane przez nas diety zostały opracowane przez dietetyka klinicznego, a posiłki są w pełni zbilansowane w ramach wybranych preferencji żywieniowych. Dodatkowo, wszystkie diety podlegają personalizacji pod względem liczby kalorii, liczby posiłków oraz dni dostawy. Istnieje możliwość wykluczenia nielubianych produktów. Oferujemy catering dietetyczny w następujących wariantach:

 • dieta odchudzająca,
 • dieta wegetariańska,
 • dieta wegańska,
 • dieta bezglutenowa,
 • dieta bezlaktozowa,
 • dieta antycholesterolowa,
 • dieta zdrowe odżywanie,
 • dieta sportowa,
 • dieta dla kobiet w ciąży i karmiących,
 • dieta office box,
 • dieta cukrzycowa,
 • dieta wegetariańska z rybami,
 • dieta oczyszczająca,
 • dieta sokowa.

Jeżeli nie wiesz, jaką dietę pudełkową wybrać dla siebie, jakie masz zapotrzebowanie energetyczne i co powinieneś zrobić, by osiągnąć upragniony cel, wypełnij krótki test na naszej stronie, a uzyskasz wskazówki.

Catering Komorniki - różnorodność posiłków każdego dnia

Nasz catering dietetyczny to urozmaicone posiłki, które są przygotowywane przez najlepszych kucharzy pod nadzorem dyplomowanego dietetyka. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klientów oraz elastyczność. Jeżeli nie lubisz określonych produktów, to nie znajdziesz ich w swoich pudełkach. Naszym atutem jest stosowanie świeżych, wyselekcjonowanych produktów, wśród których przeważają artykuły lokalne i sezonowe. Nie stosujemy żadnych półproduktów, polepszaczy smaku i sztucznych dodatków do żywności. Nasze dania nie odbiegają smakiem od dań restauracyjnych. Catering dietetyczny Fitway nie pozwala się nudzić, a dania są bardzo zróżnicowane. Inspirujemy się kuchniami świata, ale znajdujemy też sposób, by najlepsze domowe smaki przygotować w zdrowej i lekkiej wersji.

Dieta pudełkowa Fitway - dlaczego my?

Popularność diet pudełkowych sprawiła, że wiele firm dostarcza catering do domów i biur. Spośród wielu dostępnych opcji warto wybrać najlepszą, by droga do upragnionego celu była smaczna i prosta. Oto, co przemawia za tym, by wybrać Fitway:

 • 11 lat doświadczenia w dostarczaniu diet pudełkowych,
 • działalność lokalna - wyłącznie na terenie Poznania i okolic,
 • wygoda zamawiania - wybierasz i zmieniasz parametry diety przez stronę,
 • indywidualne podejście do klientów - dieta dopasowuje się do Ciebie, a nie Ty do diety,
 • skuteczność - jedząc przygotowane przez nas posiłki, osiągniesz swój cel bez wysiłku, bez liczenia kalorii, bez gotowania,
 • profesjonalizm - udostępniamy Ci wszelkich informacji niezbędnych do jak najlepszej realizacji zamówień (w tym numer do kuriera),
 • doświadczony dietetyk do dyspozycji osób korzystających z cateringu Fitway.

Jeszcze nigdy zdrowe odżywianie nie było tak łatwe, jak z Fitway! So fit, so good!

Jeżeli chcesz rozpocząć dietę możesz to zrobić na dwa sposoby:

1. Wypełnij krótki formularz​ i skonsultuj z dietetykiem Fitway jaka dieta jest dla Ciebie wskazana.

2. ​Kup dietę online, ​gdy ​miałeś już kontakt z dietetykiem i wiesz która dieta jest dla Ciebie optymalna.