male Idealna sylwetka bez myślenia o zakupach, kaloriach i bez gotowania

Dieta pudełkowa Poznań ceny - catering dietetyczny cennik

Dieta pudełkowa Fitway to zdrowy sposób na odżywianie. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, przytyć, zacząć prawidłowo się odżywiać bądź po prostu nie masz czasu i ochoty samodzielnie gotować, dostarczymy Ci pełnowartościowe i świeże posiłki prosto pod drzwi. Dowiedz się, ile kosztuje najwyższej jakości catering dietetyczny w Poznaniu i złóż zamówienie już dzisiaj!

Catering dietetyczny Poznań - cena

Ceny diety pudełkowej w Poznaniu są bardzo zróżnicowane. Największy wpływ na koszt cateringu dietetycznego mają:

  • liczba posiłków w ciągu dnia - im więcej dań, tym wyższa cena za dzień,
  • dni tygodnia, w których dostarczane jest jedzenie,
  • kaloryczność diety - niskokaloryczne diety są zazwyczaj tańsze niż wysokokaloryczne,
  • rodzaj diety - specjalistyczne diety wymagają rzadszych, czasami trudno dostępnych produktów, które są droższe,
  • zróżnicowanie jadłospisu - wystrzegajmy się diet, w których króluje kurczak z ryżem w wielu odmianach - choć tańsze, szybko się zniechęcimy do takich posiłków,
  • jakość produktów - dobra dieta pudełkowa bazuje na lokalnych i sezonowych produktach, nie ma w niej tanich zamienników oraz półproduktów.

Widać zatem wyraźnie, że nie jest łatwo porównać cenę diety w jednej firmie z inną. Najniższa cena z pewnością nie powinna być kryterium wyboru.

Catering Poznań - ceny w Fitway

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, ile kosztuje wybrana przez Ciebie dieta pudełkowa w Fitway, wystarczy przejść do zakładki Zamów i skonfigurować parametry diety zgodnie ze swoimi potrzebami. Na stronie pojawi się cena za dzień oraz za tydzień cateringu. Cennik za dietę pudełkową w Fitway jest w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb. Jeżeli zrezygnujesz z jednego posiłku dziennie, koszt będzie odpowiednio niższy, a jeżeli w wybranym dniu potrzebujesz eko sztućców do pudełek, doliczymy Ci niewielką kwotę. (Wszystkie stosowane przez nas opakowania i sztućce są ekologiczne - używamy papierowych toreb oraz biodegradowalnych pudełek z pulpy trzciny cukrowej). Sprawdź sam, jaka jest cena za catering w Fitway i przekonaj się, że to doskonała jakość w najlepszej cenie na poznańskim rynku.

Jeżeli chcesz rozpocząć dietę możesz to zrobić na dwa sposoby:

1. Wypełnij krótki formularz​ i skonsultuj z dietetykiem Fitway jaka dieta jest dla Ciebie wskazana.

2. ​Kup dietę online, ​gdy ​miałeś już kontakt z dietetykiem i wiesz która dieta jest dla Ciebie optymalna.