male Chudnij z głową i ze smakiem

Dieta odchudzająca w Poznaniu

Jeśli patrząc w lustro stwierdzasz, że to już czas, by zrzucić zbędne kilogramy, zamów indywidualnie dopasowaną dietę odchudzającą z dostawą do domu.

Założeniem naszej diety odchudzającej z Poznania jest zmniejszenie dziennej dawki kalorii przy zachowaniu wszystkich niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów. Dieta jest zgodna z zaleceniami i normami IŻŻ oraz WHO, a kaloryczność posiłków jest indywidualnie dopasowywana przez dietetyka klinicznego.

Bezpieczne odchudzanie to podstawa, by cieszyć się pełnią zdrowia przez całe życie! Jeśli zależy Ci na jeszcze bardziej spektakularnych efektach diety oraz ukształtowaniu sylwetki, możesz skorzystać z pomocy naszego trenera, który ułoży plan ćwiczeń dobrany do Twojej diety. Prawidłowa dieta odchudzająca powinna być zbilansowana i dostarczać odpowiednią ilość składników odżywczych, jednocześnie redukując ilość spożywanych kalorii. Aby schudnąć, konieczne jest tworzenie kalorycznego deficytu, czyli spożywanie mniej kalorii niż organizm zużywa. Ważne jest jednak, aby nie tworzyć zbyt dużego deficytu, aby nie prowadzić do utraty masy mięśniowej i niedoborów składników odżywczych. Umiejętne redukowanie ilości spożywanych kalorii pozwala na stopniową i trwałą utratę wagi. Dieta odchudzająca Poznań od Fitway to zdrowy i skuteczne sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.


Jeżeli chcesz rozpocząć dietę możesz to zrobić na dwa sposoby:

1. Wypełnij krótki formularz​ i skonsultuj z dietetykiem Fitway jaka dieta jest dla Ciebie wskazana.

2. ​Kup dietę online, ​gdy ​miałeś już kontakt z dietetykiem i wiesz która dieta jest dla Ciebie optymalna.